Poštovní spořitelna internetbanking

sponzorované odkazy

Poštovní spořitelna internetbanking je službou přímého elektronického bankovnictví této významné české finanční instituce. Jde o velmi kvalitní službu, která je určena všem klientům, již chtějí ovládat své účty maximálně rychle a pohodlně odkudkoli. Díky službě Max Internetbanking PS můžete mít dokonalou kontrolu nad svými účty, aniž byste museli chodit na pobočku.

Co to dokáže?

Díky službě internetbanking Poštovní spořitelny můžete zadávat transakce a měnit nastavení svých účtů, budete mít okamžitě informace o pohybech financí, můžete si také objednávat další služby nabízené bankou, a dokonce platit v e-shopech při online nakupování. Internetové bankovnictví má následující funkce a umožňuje tyto transakce:

  • Zjišťování zůstatku, kontrola historie pohybů na účtech
  • Možnost zadávání příkazů k inkasu hromadných i trvalých
  • Zadávání jednorázového, hromadného, trvalého, tuzemského i zahraničního příkazu k úhradě
  • Možnost dobíjení kreditu na kteréhokoli mobilního operátora
  • Pohodlné vyúčtování

Službu internetbanking je možné použít pro běžné účty, ale také pro úvěrové účty a spořicí účty. Zřízení této služby je zcela zdarma a ušetříte mnoho času a také peněz, protože elektronické transakce jsou cenově výhodnější. Tuto službu si můžete založit také přes online!

Poštovní spořitelna internetbanking přihlášení probíhá poté velmi jednoduše na chráněných stránkách Poštovní spořitelny, které jsou velmi dobře zabezpečeny proti jakýmkoli zásahům. Je však nutné se vždy po ukončení vaší práce s účtem odhlásit. Aplikace je však pojištěna tak, že při neprovedení žádné operace se do 20 minut ukončí sama. Brzy zjistíte, že pohodlí, které vám internetové bankovnictví nabízí, je neocenitelné a budete nesmírně spokojeni. Sjednejte si tuto službu proto již nyní velmi jednoduše online během několika minut!